chovatelská stanice CRAZY SUN
 
23. 10. 2006 - Hurrrrááááá!!!! Dnes jsme byly na ultrazvuku a byly vidět miminálně 4 mimina. Na fotce je teda bohužel vidět jenom 2.


30. 9. a 1. 10.2006 jsme snad úspěšně nakryli. Předpokládané narození štěňátek je cca v týdnu od 27. 11 - 2. 12. 2006

Tatínkem štěňátek bude rakouský pes First Hemp of Devil Brook.Pár informací o Hempovi:.
DKK 0/0
lokty 0/0
CEA/PRA/KAT. negativní
DNA CEA normal
výška: 53 cm

Běhá agility v kategorii LA3.
Na Evropském poháru 2005 ve Švýcarsku se umístil na 1. místě!
Má zkoušku z pasení 1. stupně.
Rakouský šampion výstav

Otec: Scott of Easter Bush
Matka: Unigue from scottish Hemp vom Beutenhof (účastnice Mistrovství světa v Portugalsku 2001 - vícemistr ve družstvech)

Štěňátka z tohoto spojení by měla být velmi temperamentní a vhodná pro jakýkoliv sport a práci.
Pokud máte zájem o malého "magorka" :)))), se kterým se určitě nebudete nudit, kontaktujte mě a můžete si štěňátko předběžně zamluvit.

24. 3. 2006 jsme Hempíka osobně navštívily a udělala jsem pár společných foteček se Sunynkou. Ale ve skutečnosti je Hemp o mooooc krásnější než na fotkách:))))1. 5. 2006 jsme Hempa viděli přímo v akci - na závodech agility v Linzi. Přesvědčila jsem se, že náš výběr byl opravdu dobrý a pokud se podaří, budeme mít štěňátka se skvělými sportovními předpoklady. Hempík ukázal svou vyrovnanou nekonfliktní povahu. V konkurenci 108 psů se umístil na 1. místě v AGILITY.
Viděli jsme také štěňátka po Hempovi, které měla majitelka s sebou na závodech. Jenom škoda, že jsme je zapomněli vyfotit:(((( Bylo to pět krásných tmavých černobílých dráčků s úzkými lysinkami (ve složení 3 holčičky a 2 chlapečci). Tak doufejme, že se mu minimálně podobné složení podaří i se Sunčou.

30. 9. - 1. 10. 2006 - !!! Krytí v rakouském Laakirchenu !!!
Hurá, jsme konečně doma a snad máme úspěšně nakryto. V sobotu po asi čtvrthodinovém seznamování bylo asi za 7 minut hotovo. V neděli už seznamovačka nebyla potřeba a po 8minutovém svázání nebylo co řešit. Jestli byla naše výprava úspěšná, uvidíme za cca 3 týdny na ultrazvuku.


Toto je Hempova maminka Unique: